163 Figuriner/ströare, 6 st, flintgods, Staffordshire, 1800-tal, i form av stående figurer,
polykrom dekor, h 13 - 22 cm, någon mindre nagg
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |