43 Kaffeservis, 3 delar, silver, nyrokokostil, 1900-tal,

4126a_8d880ba9ee6065c_med.jpeg
  • 4126a_8d880ba9ee6065c_sm.jpeg
  • 4126b_8d880ba9ecb9d3b_sm.jpeg
  • 4126c_8d880ba9e474e2e_sm.jpeg

stämplade C M Cohr Köpenhamn, svenska importstämplar för Olhans Falun 1950, kaffekanna h 23 cm, total vikt 120 gram, initialer AO

Värdering3 800 - 4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK