7 Konschak, Cristine för Knabstrup, tillskriven, golvvas, harpläsglaserat stengods,

4090a_8d87f480694682a_med.jpeg
  • 4090a_8d87f480694682a_sm.jpeg
  • 4090b_8d87f4807c8f7ef_sm.jpeg
  • 4090c_8d87f480736d083_sm.jpeg

dekor i blått, otydligt stämpelsignerad CK (?) samt etikettsignerad och numrerad 476/854, h 43 cm

Värdering2 600 - 3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK