3 Lindstrand, Vicke för Kosta, vas, graalteknik, "Mykene", slipad dekor av fiskar mot underfångsdekor av gröna "alger" och luftbubblor,

4086a_8d87f47a8fc3c44_med.jpeg
  • 4086a_8d87f47a8fc3c44_sm.jpeg
  • 4086b_8d87f47a9273047_sm.jpeg
  • 4086c_8d87f47a90363cc_sm.jpeg

signerad och numrerad LG 350, h 27 cm, litteratur; avbildad sid 404 Ricke & Thor

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK