44 Malmeström, Acke Hugh, olja, Midsommarafton i Gesunda,

4127a_8d880bac6aaef61_med.jpeg
  • 4127a_8d880bac6aaef61_sm.jpeg
  • 4127b_8d880bac609f810_sm.jpeg
  • 4127c_8d880bac66ef90d_sm.jpeg

signerad, daterad 1944 och a tergo etikettmärkt, 74 x 92 cm

    Värdering5 000 - 6 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK