823 Miró, Joan , litografisk poster. Kristianstads museum 1973, stämpelnumrerad 862/900,
utgiven av Société des admirateurs de Joan Miró, synlig pappersstorlek 69 x 49 cm.
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |