10 Okänd österrikisk designer, 1950-tal, golvvas, glaserat flintgods,

4093a_8d87f4840cab0b6_med.jpeg
  • 4093a_8d87f4840cab0b6_sm.jpeg
  • 4093b_8d87f4840cdca56_sm.jpeg

geometrisk reliefdekor i blått, numrerad E.1 -40, h 40 cm

Värdering600 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK