9 Okänd designer för Bay Keramik, golvvas, glaserat flintgods, 1950-tal,

4092a_8d87f48302cf1aa_med.jpeg
  • 4092a_8d87f48302cf1aa_sm.jpeg
  • 4092b_8d87f4830c81dc3_sm.jpeg

numrerad 621-40, h 40 cm

    Värdering600 - 800 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK