25 Parti silverbestick, 1800-tal, total vikt 825 gram

4108a_8d8801121c9e63c_med.jpeg
  • 4108a_8d8801121c9e63c_sm.jpeg
  • 4108b_8d88011218b4d59_sm.jpeg

bland annat 19 delar dobbeltriflet (gammaldansk modell) stämplade Niels Christensen Clausen Odense, initialer

    Värdering2 600 - 3 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK