48 Pettersson, Gunnar, akvarell, Nidingens fyrplats,

4131a_8d880bfe4ff16ee_med.jpeg
  • 4131a_8d880bfe4ff16ee_sm.jpeg
  • 4131b_8d880bfe4a4e035_sm.jpeg

signerad, synlig pappersstorlek 50 x 71 cm

Värdering4 000 - 5 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK