16 Ragoutsked, silver, Ryssland, nyrokoko, 1800-talets mitt, Olgaliknande modell,

4099a_8d88010b9a885e6_med.jpeg
  • 4099a_8d88010b9a885e6_sm.jpeg
  • 4099b_8d88010badd2e25_sm.jpeg
  • 4099c_8d88010ba4277fc_sm.jpeg

stämplad Gustaf Magnus Åkerblom (Okerblom) St Petersburg 1848, kontrollörstämpel för Dimitri Ilitj Tverskoy, l 31 cm, vikt 175 gram, spegelmonogram MO/OM

Värdering1 000 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK