26 Ragoutsked, silver, Tyskland 1800-talets 1 hälft,

4109a_8d880113076f47a_med.jpeg
  • 4109a_8d880113076f47a_sm.jpeg
  • 4109b_8d880112fdb895f_sm.jpeg
  • 4109c_8d880113036b8dc_sm.jpeg
  • 4109d_8d880112fd88dde_sm.jpeg

oidentifierad mästarstämpel M, Dessau, l 36 cm, vikt 125 gram, stämplade initialer

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK