31 Wärff, Göran för Kosta, skål, delvis blåtonat glas,

4114a_8d880114fb4baa9_med.jpeg
  • 4114a_8d880114fb4baa9_sm.jpeg
  • 4114b_8d8801150790a9c_sm.jpeg
  • 4114c_8d880114f541667_sm.jpeg

nätmönster av luftbubblor, fot med dekor i orange underfång, signerad, etikettsignerad samt numrerad 59911, l 18 cm

    Värdering1 200 - 1 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK