32 Backström, Monica för Kosta Boda, skål. handmålat glas. "Tonga",

4952a_med.jpeg
  • 4952a_sm.jpeg
  • 4952b_sm.jpeg

signerad och etikettmärkt, l 24 cm, säljes till förmån för Kattfotens Katthem

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK