23 Jirlow, Lennart, färglito, "Vännerna kring trädgårdsbordet",

4943a_med.jpeg
  • 4943a_sm.jpeg
  • 4943b_sm.jpeg

signerad och numrerad 458/460, bildyta 48 x 65 cm, utförd 1976

    Värdering4 600 - 5 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK