21 Jirlow, Lennart, färglito, Bistro,

4941a_med.jpeg
  • 4941a_sm.jpeg
  • 4941b_sm.jpeg

ed Mourlot, signerad och numrerad 254/310, bildyta 38 x 46 cm

Värdering2 600 - 3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK