19 Jirlow, Lennart, färglito, kock med fasaner,
ed Mourlot, signerad och numrerad 57/285 samt med Mourlots blindstämpel, bildyta 38,5 x 27 cm
Värdering | 2 600 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |