22 Jirlow, Lennart, färglito, Kyparen,

4942a_med.jpeg
  • 4942a_sm.jpeg
  • 4942b_sm.jpeg

ed Mourlot, signerad och numrerad 187/225, försedd med Mourlots blindstämpel, bildyta 52 x 40 cm

Värdering3 600 - 4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK