35 Larson, Lisa, för JIE, figurin/ljusstake, delvis glaserat lergods, tomteflicka med ljushållare,

4955a_med.jpeg
  • 4955a_sm.jpeg
  • 4955b_sm.jpeg

etikettsignerad, h 15 cm, säljes till förmån för Kattfotens Katthem

    Värdering300 - 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK