33 Marmeladburk med lock och underfat, porslin, J Dumont, Paris, 1900-talets 1 hälft,

4953a_med.jpeg
  • 4953a_sm.jpeg
  • 4953b_sm.jpeg
  • 4953c_sm.jpeg
  • 4953d_sm.jpeg

polykrom och förgylld dekor av blommor mm, underfat dia 16 cm, obetydlig nagg på ett löv

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK