27 Nilsson, KG (Karl Gustaf), färgserigrafi, "Timglasen",

4947a_med.jpeg
  • 4947a_sm.jpeg
  • 4947b_sm.jpeg

signerad, daterad 1995 och numrerad 20/350, synlig pappersstorlek 33 x 33 cm

    Värdering500 - 600 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK