14 Ragoutsked, silver, Ryssland, nyrokoko, 1800-talets mitt, Olgaliknande modell,

4934a_med.jpeg
  • 4934a_sm.jpeg
  • 4934b_sm.jpeg
  • 4934c_sm.jpeg

stämplad Gustaf Magnus Åkerblom (Okerblom) St Petersburg 1848, kontrollörstämpel för Dimitri Ilitj Tverskoy, l 31 cm, vikt 175 gram, spegelmonogram MO/OM

    Värdering800 - 1 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK