15 Ragoutsked, silver, Tyskland 1800-talets 1 hälft,

4935a_med.jpeg
  • 4935a_sm.jpeg
  • 4935b_sm.jpeg
  • 4935c_sm.jpeg
  • 4935d_sm.jpeg

oidentifierad mästarstämpel M, Dessau, l 36 cm, vikt 125 gram, stämplade initialer

    Värdering500 - 600 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK