48 Richarde, Ludvig, olja, "Efter regnbyn",

4968a_8d898675b153cce_med.jpeg
  • 4968a_8d898675b153cce_sm.jpeg
  • 4968b_8d898675aeef1cd_sm.jpeg

signerad och daterad 1900, 36 x 76 cm

Värdering1 800 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK