8 Wärff, Göran för Kosta, skål, delvis blåtonat glas,

4928a_med.jpeg
  • 4928a_sm.jpeg
  • 4928b_sm.jpeg
  • 4928c_sm.jpeg

nätmönster av luftbubblor, fot med dekor i orange underfång, signerad, etikettsignerad samt numrerad 59911, l 18 cm

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK