316 Brosch, kaméskuren snäcka med förgyllt silvermontage, 1920-tal,
stämplad Axel Olsson Växjö 1921, oval 3,5 x 2,5 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |