6 Elektriskt driven skulptur, Kalle Anka, 1900-talets mitt,

5702a_8d8b895552c3555_med.jpeg
  • 5702a_8d8b895552c3555_sm.jpeg
  • 5702b_8d8b89554937b9f_sm.jpeg
  • 5702c_8d8b89554df36d7_sm.jpeg

h 76 cm, fötter med skador

Värdering3 600 - 4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK