37 Glöersen, Jacob, olja, landskap med säter,

5720a_8d8bad6e5c8f48b_med.jpeg
  • 5720a_8d8bad6e5c8f48b_sm.jpeg
  • 5720b_8d8bad6e6344068_sm.jpeg
  • 5720c_8d8bad6e58c2399_sm.jpeg

signerad och daterad 1896, 55 x 71 cm

Värdering5 000 - 6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK