286 Hänge, silver med infattad porslinsplakett, 1900-talets mitt, polykrom blomdekor mot svart fond,
stämplad Carl Hoff Helsingborg 1948, oval 5,5 x 4,5 cm, initialer MK under adlig krona
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |