13 Huvudmask, bemålad papier-maché, 1900-talets 1 hälft,

5701a_8d8b8953fc8271c_med.jpeg
  • 5701a_8d8b8953fc8271c_sm.jpeg
  • 5701b_8d8b8953fe0baa5_sm.jpeg
  • 5701c_8d8b8954019a0fa_sm.jpeg

i form av man med hatt, h 32 cm, slitage

Värdering1 600 - 1 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK