1 Kaminur, brännförgylld och patinerad brons, senempire, 1800-talets 1 hälft,

5715a_8d8bacfd1663b85_med.jpeg
  • 5715a_8d8bacfd1663b85_sm.jpeg
  • 5715b_8d8bacfd1fb6069_sm.jpeg

dekor av kvinna på bergsformation, h 42 cm

Värdering1 800 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK