25 Lind, Hardan, olja, insjölandskap,

5704a_8d8b96aa876a5b1_med.jpeg
  • 5704a_8d8b96aa876a5b1_sm.jpeg
  • 5704b_8d8b96aa865c435_sm.jpeg

signerad och daterad 1938, 54 x 74 cm

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK