567 Nilsson, Per Olof, etsningar, 2 st, Stenbottet respektive Vinge, ur serien "Ur fjärilarnas liv",
signerade, numrerade 36 respektive 52/100 och daterade -80, synlig pappersstorlek 32 x 29 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |