2 Okänd konstnär, sekelskiftet 1900, olja, fartyg utanför Gibraltar,

5712a_8d8b96dd71d5889_med.jpeg
  • 5712a_8d8b96dd71d5889_sm.jpeg
  • 5712b_8d8b96dd67e2d8a_sm.jpeg

otydligt signerad och daterad (18)96, 30 x 46 cm

Värdering1 800 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK