27 Sesmero, Mariano, akvareller, 2 st, motiv från Málaga,

5713a_8d8b96f01193285_med.jpeg
  • 5713a_8d8b96f01193285_sm.jpeg
  • 5713b_8d8b96f010ddc86_sm.jpeg
  • 5713c_8d8b96f01c295bf_sm.jpeg

signerade och daterade 1962, synlig pappersstorlek 55 x 43 cm, något gulnade

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK