38 Spegel, förgyllt och bemålat trä och pastellage, empire, 1800-talets 1 hälft,

5721a_8d8bada02e19865_med.jpeg
  • 5721a_8d8bada02e19865_sm.jpeg
  • 5721b_8d8bada02ac2073_sm.jpeg
  • 5721c_8d8bada029b04c1_sm.jpeg

demi-luneformat krön med dekor av duvor, a tergo Norrköpings hallstämpel, h 1908 cm, senare bemålning, pastellageskador

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK