19 Tazzor, 1 par, koboltglas, antagligen Ryssland, senempire, 1800-talets mitt,

5653a_8d8b62d725bdcc2_med.jpeg
  • 5653a_8d8b62d725bdcc2_sm.jpeg
  • 5653b_8d8b62d72b3292a_sm.jpeg
  • 5653c_8d8b62d726aabfb_sm.jpeg

förgylld dekor av lagerstav, blommor mm, h 10 cm

    Värdering2 600 - 3 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK