Okänd designer i Ole Wanschers art, stolar, 1 par, valnöt med svart skinnklädsel,_6375a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Okänd dansk designer, 1940-50-tal, nattygsbord, 1 par, valnöt och bonad bok,_6376a_lg.jpeg
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Armstolar, 1 par, skuret och bemålat trä, gustavianska, sannolikt Stockholmsarbeten 1770-80-tal, rund rygg med humlekvist, _6383a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering10 000 - 12 000 SEK
Jelinek, Johanna för IKEA, snurrstol, Torbjörn, _6388a_lg.jpeg
Jelinek, Johanna för IKEA, snurrstol, Torbjörn,
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Wikkelsø, Illum för N Eilersen, soffbord, palisander, "Capella",_6389a_lg.jpeg
Wikkelsø, Illum för N Eilersen, soffbord, palisander, "Capella",
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Okänd designer, 1960-tal, tidskriftshållare, fur med canvasklädsel,_6390a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Lampbord, 1 par, mahogny, 1900-talets 2 hälft,_6397a_8d8c445f5bb38b5_lg.jpeg
Lampbord, 1 par, mahogny, 1900-talets 2 hälft,
Slutpris200 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Fotpall, björk, empirestil, 1900-talets 1 hälft,_6406a_lg.jpeg
Fotpall, björk, empirestil, 1900-talets 1 hälft,
Slutpris200 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Okänd dansk designer, soffbord, fruktträ (?), 1950-tal, _6412a_lg.jpeg
Okänd dansk designer, soffbord, fruktträ (?), 1950-tal,
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Okänd dansk designer, 1960-tal, soffbord palisander med kakelplattor, _6440a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Okänd designer för Gemla, Diö, armstolar, 5 st, bonat böjträ, _6444a_8d8c47e57a441be_lg.jpeg
789
Okänd designer för Gemla, Diö, armstolar, 5 st, bonat böjträ,
SlutprisInga bud
Värdering600 - 800 SEK
Okänd designer för Gemla, Diö, armstolar, 5 st, bonat böjträ, _6445a_8d8c47e6587924c_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering600 - 800 SEK
Okänd designer för Gemla, Diö, armstolar, 5 st, bonat böjträ, _6446a_8d8c47e8f32df57_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering600 - 800 SEK