Stort parti LP-skivor, Pop/Rock, _6387a_lg.jpeg
Stort parti LP-skivor, Pop/Rock,
Slutpris250 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Okänd designer, 1960-tal, tidskriftshållare, fur med canvasklädsel,_6390a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Radband, skuret ben och mässing, 1800-talets mitt eller 2 hälft, _6398a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Okänd designer för Stelton, skål, rostfritt stål, _6402a_lg.jpeg
Okänd designer för Stelton, skål, rostfritt stål,
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Fotpall, björk, empirestil, 1900-talets 1 hälft,_6406a_lg.jpeg
Fotpall, björk, empirestil, 1900-talets 1 hälft,
Slutpris200 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Spegel, mahogny, sen jugend, 1910-20-tal, _6408a_8d8c44a22505279_lg.jpeg
Spegel, mahogny, sen jugend, 1910-20-tal,
Slutpris250 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Fotografialbum, 3 st, 1920, -30 och -50-tal, _6419a_8d8c45ca88b22da_lg.jpeg
Fotografialbum, 3 st, 1920, -30 och -50-tal,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Modellbil, lackerad plåt, Tekno, Danmark, 1900-talets mitt, brandbil, _6420a_8d8c4653db4174a_lg.jpeg
Modellbil, lackerad plåt, Tekno, Danmark, 1900-talets mitt, brandbil,
Slutpris600 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Mekanisk leksak, litograferad plåt, motorcykel, Arnold MAC 700, 1950-60-tal, _6421a_8d8c46677a58bf4_lg.jpeg
Mekanisk leksak, litograferad plåt, motorcykel, Arnold MAC 700, 1950-60-tal,
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Mekanisk leksak, motorcykel, Tipp & Co, (Tippco), 1940-50-tal, _6422a_8d8c46691740406_lg.jpeg
Slutpris900 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Mekanisk leksak, plåt och läder, mus, Schuco Mikifex, 1940-50-tal, _6423a_8d8c4657b5eac83_lg.jpeg
Mekanisk leksak, plåt och läder, mus, Schuco Mikifex, 1940-50-tal,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Modellbil, mekanisk/elektrisk, Cadillac, Kyodo Press (KDP) Japan 1950-tal, _6424a_8d8c4663a50661d_lg.jpeg
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Leksaker, 3 st, mekaniska, Schuco/Lilliput Micro Racer, 1950-60-tal, _6426a_8d8c4659cd50c89_lg.jpeg
771
Leksaker, 3 st, mekaniska, Schuco/Lilliput Micro Racer, 1950-60-tal,
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Parti mekaniska leksaker, 1900-talets mitt och 2 hälft,_6427a_8d8c472c145a3f4_lg.jpeg
Parti mekaniska leksaker, 1900-talets mitt och 2 hälft,
Slutpris1 700 SEK
Värdering1 800 - 2 000 SEK
Mekaniska leksaker, 2 st, litograferad plåt, Tyskland, 1900-talets 1 hälft resp mitt, änder, _6428a_8d8c472eeae343d_lg.jpeg
Mekaniska leksaker, 2 st, litograferad plåt, Tyskland, 1900-talets 1 hälft resp mitt, änder,
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Mekanisk leksak, litograferad plåt, spårvagn, Joustra, Frankrike, 1900-talets mitt,_6429a_8d8c4731dc7a587_lg.jpeg
Mekanisk leksak, litograferad plåt, spårvagn, Joustra, Frankrike, 1900-talets mitt,
SlutprisInga bud
Värdering600 - 800 SEK
Lockkarott, pläter, Ryssland, nyrokoko, 1800-talets mitt, löstagbart handtag,_6431a_8d8c473eb403e76_lg.jpeg
Lockkarott, pläter, Ryssland, nyrokoko, 1800-talets mitt, löstagbart handtag,
SlutprisInga bud
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Sabbatsljusstakar, 2 st snarlika, Ryssland, 1800-talets 1 hälft,_6432a_8d8c475a9f43b9c_lg.jpeg
Sabbatsljusstakar, 2 st snarlika, Ryssland, 1800-talets 1 hälft,
SlutprisInga bud
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Bojesen Kay, egen verkstad, skulptur, 1930-tal, bemålat trä, stående polis,_6434a_8d8c475ee8f793a_lg.jpeg
Bojesen Kay, egen verkstad, skulptur, 1930-tal, bemålat trä, stående polis,
Slutpris28 000 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
Urna, mässing med inrusteringar i koppar och silver, Japan, Meiji, sekelskiftet 1900, dekor av fåglar i träd,_6439a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
Oljerock, Barbour, L1500, _6447a_8d8c47eb2abfa3d_lg.jpeg
Oljerock, Barbour, L1500,
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK