124 Selloka, skuret, bemålat och förgyllt trä och smide, barock, sekelskiftet 1700,
dekor av lejonhuvud, akantus mm, l 67 cm, orangrepp, slitage
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |