1 Olson, Torsten, olja, Målning nr 4,
signerad och daterad 1983, 16 x 31 cm, Torsten O var bror till konstnärerna Erik och Axel Olson
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |