42 Lorentzon, Waldemar, olja, "Klocktornet i Grimaud",
signerad Grimaud och daterad 55, även signerad, daterad och betitlad a tergo, 35 x 27 cm, proveniens: konstnärens familj
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |