121 Zorn, Anders, etsning, "Gammal knekt" (Prinsen), 1911,
plåtstorlek 13,9 x 11 cm, synlig pappersstorlek 35 x 27 cm, signerad, litteratur: Asplund 245, Hjert & Hjert 155
Värdering | 4 200 - 4 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |