49 Kaffeservis, 3 delar, silver, nyrokokostil, Norge 1900-talets mitt, total vikt 1030 gram,
bukig modell, svenska importstämplar Göteborg 1946, kaffekanna h 23 cm
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |