2 Arman, Fernandez, skulptur/relief, mässing, "Saxophones" 1988, signerad och numrerad 7/99, h 93 cm, b 125 cm
Värdering | 55 000 - 60 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |