391 Okänd designer, möjligen för IKEA, armstolar, 1 par, bok med mässingsknoppar, 1950-60-tal, röd- respektive blå, noppig textilklädsel, bruksslitage
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |