72 Andersen, Johannes för CFC Silkeborg, satsbord, 3 st, teak, 1950-tal,
understa med rottingflätning, etikettsignerade, b 65 cm
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |