20 Bengtsson, Walter, skulptur, sterlingsilver, stående figur,

18800a_8da38caf336e3cd_lg.jpeg
  • 18800a_8da38caf336e3cd_lg.jpeg
  • 18800b_8da38caf335421e_lg.jpeg
  • 18800c_8da38caf333f4ae_lg.jpeg

signerad samt stämplad Halmstad och daterad 1958, h 7 cm, vikt 65 gram

Utropspris4 200  - 4 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel