26 Carlson, Arvid, akvarell, "Smörkullen" (utanför Falkenberg), a tergo signerad och daterad 1947, synlig pappersstorlek 18 x 26 cm

25281a_8daf4a5bbae2ae4_med.jpeg
  • 25281a_8daf4a5bbae2ae4_sm.jpeg
  • 25281b_8daf4a5c05045f7_sm.jpeg

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK