29 Ekdahl, Inger, olja, "Figuration", signerad och daterad 1963, 24 x 34 cm

25284a_8daf4a5832b92e5_med.jpeg
  • 25284a_8daf4a5832b92e5_sm.jpeg
  • 25284b_8daf4a584f81a60_sm.jpeg
  • 25284c_8daf4a5818b17a5_sm.jpeg

Värdering6 500 - 7 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK